Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 700 PLN
Cena za m2
89,81 PLN
Powierzchnia
108 m2
Piętro
Parter
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
534/5608/OLW

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości N3D posiada w swojej ofercie lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 108 m2, położony w centrum Rzeszowa, przy ul. Grunwaldzkiej.

Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic charakteryzującej się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszych oraz lokalizacją wielu sklepów i punktów usługowych. Klienci mogą skorzystać z płatnego parkingu oraz miejskiej strefy parkowania znajdującej się w najbliższej okolicy.

Lokal składa się z sali sprzedażowej o powierzchni około 56 m2, dwóch pomieszczeń biurowo-usługowych (27 i 17 m2), pomieszczenia socjalnego oraz toalety.

Całość jest wykończona w wysokim standardzie. Wejście do lokalu prowadzi prosto z chodnika. Do dyspozycji najemcy są również dwie witryny.

Lokal idealnie nadaje się pod działalność biurową czy usługową.

Specyfikacja techniczna:

- sieć teleinformatyczna
- podwieszany sufit
- klimatyzacja
- roleta wewnętrzna
- instalacja alarmowa

Czynsz najmu wynosi 90 zł netto/m2. Dodatkowe płatne media: prąd, gaz i woda według wskazań licznika.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę www.n3d.pl

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Rolety: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 290
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Kamil Zawojski

Kamil Zawojski

Rzeczoznawca Majątkowy

Telefon:
579 557 068
E-mail:
kamil.zawojski@n3d.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).