Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 950 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
170 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
189/5608/OLW
Lokal Wynajem Rzeszów

Opis nieruchomości

Biuro N3D posiada w swojej ofercie lokal biurowy na wynajem o powierzchni 170m2, położony w centrum miasta przy ul. Sobieskiego.

Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy. Składa się z 7 niezależnych pokoi biurowych, przestronnego korytarza, dwóch łazienek. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem, w kamienicy sąsiedztwo firm informatycznych, banku oraz call centre. Idealna lokalizacja dla kancelarii, szkoły językowej lub innej działalności usługowo - biurowej.

Specyfikacja lokalu:

- światłowód,
- sieć telefoniczna,
- dostęp całodobowy,
- panele podłogowe w korytarzu oraz wykładzina w pokojach biurowych,
- domofon.

Czynsz najmu wynosi 6000zł netto + media + opłata eksploatacyjna w budynku.

Wymagana dwumiesięczna kaucja zwrotna.Świetna lokalizacja, centrum miasta, komunikacja miejska, w okolicy banki, Urząd Miasta, Dworzec PKP.Zapraszam do kontaktu oraz na stronę biura www.n3d.pl


Dominika Nowak
tel. 579 557 066

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, PKS

Kontakt

Kamil Zawojski

Kamil Zawojski

Rzeczoznawca Majątkowy

Telefon:
579 557 068
E-mail:
kamil.zawojski@n3d.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).