Krosno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 600 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia
320 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
5
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
9500
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
431/5608/OLW

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości N3D posiada w swojej ofercie lokal handlowo-usługowy na wynajem o powierzchni 320 m2, położony w Krośnie przy ulicy Lewakowskiego.

Lokal usytuowany jest na parterze w okolicy dworca PKP i PKS, charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu pieszych i samochodów oraz lokalizacją wielu sklepów i punktów usługowych.

Lokal składa się z trzech sal sprzedażowych, pomieszczenia biurowego oraz zaplecza socjalno-sanitarnego. Dokładny rozkład pomieszczeń widoczny jest na zdjęciach przedstawiających widok 2D. Całość wymaga odświeżenia. Właściciel dopuszcza własną aranżację lokalu.

Wejście do lokalu prowadzi prosto z chodnika. Do dyspozycji najemcy duże witryny oraz miejsca parkingowe przed budynkiem.

Lokal idealnie nadaje się pod działalność handlową czy usługową.

Czynsz najmu wynosi 30 zł netto/m2. Dodatkowe płatne media.

Wymagana kaucja zwrotna.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę www.n3d.pl

Kamil Zawojski
tel. 579 557 068

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Kamil Zawojski

Kamil Zawojski

Rzeczoznawca Majątkowy

Telefon:
579 557 068
E-mail:
kamil.zawojski@n3d.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).