Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
924 PLN
Cena za m2
28 PLN
Powierzchnia
33 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
tak
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Numer oferty
455/5608/OLW

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości N3D posiada w swojej ofercie atrakcyjne lokale biurowe na wynajem o powierzchni 28 i 33 m2, położone w centrum Rzeszowa, w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego oraz Galerii Rzeszów.

Lokale znajdują się na pierwszym piętrze, mogą zostać wynajęte jako trzy połączone wspólnym korytarzem lub indywidualnie.
Toaleta znajduje się w części wspólnej budynku.
Istnieje możliwość wywieszenia dobrze widocznej reklamy na elewacji budynku. Miejsca parkingowe dostępne są w pobliżu lokalu, jak również przed budynkiem w strefie parkowania.


Specyfikacja techniczna:

- Internet w budynku,
- ogrzewanie miejskie,
- wykładzina,
- klimatyzacja,


Czynsz najmu wynosi 28zł netto/m2 + media proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni.
Wymagana kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę www.n3d.pl

579 557 066

Kontakt

Dominika Nowak

Dominika Nowak

Pośrednik Nieruchomości

Telefon:
579 557 066
E-mail:
dominika.nowak@n3d.pl
Numer licencji:
22221

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).