Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 554 PLN
Cena za m2
42 PLN
Powierzchnia
37 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Dostępne od
2021-11-18
Numer oferty
473/5608/OLW

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości N3D posiada w swojej ofercie atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 37m2, położony w centrum Rzeszowa w bliskim sąsiedztwie dworca PKP.

Lokal znajduje się na parterze budynku usługowego, do którego wejście prowadzi bezpośrednio z ulicy. Składa się z pomieszczenia o pow. 34m2 oraz toalety.
Przed budynkiem znajduje się niewielki parking dla pracowników i klientów. Najemna ma możliwość wykupienia prywatnego miejsca w cenie 75zł netto/ m-c ( pierwsze 6 miesięcy oznakowane miejsce w cenie czynszu).

Specyfikacja techniczna:

- Internet
- Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny)
- Płytki

Lokal dostępny od zaraz.

Czynsz najmu wynosi 1554zł netto.

Dodatkowo płatne media: prąd, gaz, woda wg wskazań licznika oraz podatek od nieruchomości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę internetową.

Anna Willamowicz
T: 579 557 066

Parametry dodatkowe

  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak

Kontakt

Anna Willamowicz

Anna Willamowicz

Pośrednik Nieruchomości

Telefon:
579 557 066
E-mail:
anna.willa@n3d.pl
Numer licencji:
16045

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).