Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
60 m2
Piętro
2
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
2100
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2020-10-01
Numer oferty
427/5608/OLW

Opis nieruchomości

W ofercie biura N3D posiadamy atrakcyjny lokal biurowy, zlokalizowany na drugim piętrze narożnej kamienicy przy ul.3go Maja w Rzeszowie.

Lokal idealny pod kancelarię, biuro księgowe a także siedzibę firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w samym sercu Rzeszowa.

Specyfikacja powierzchni do wynajęcia:

- 60 m2 powierzchni użytkowej,
- 2 pokoje biurowe,
- hol,
- toaleta,
- aneks kuchenny,
- kontrola dostępu do kamienicy,
- połączenie z agencją ochrony,
- światłowód w budynku Orange,
- możliwość umieszczenia reklamy przy wejściu do budynku,
- dojazd bezpośrednio do kamienicy.

Lokal jest gruntownie odnowiony, posiada nowe posadzki, nowe tynki oraz sufity. Dużym atutem lokalu są przestronne i wysokie pomieszczenia.

Widok z okien jest jedyny w swoim rodzaju: centralny deptak Rzeszowa, ulica 3 maja, w bezpośrednim sąsiedztwie restauracje, kawiarnie, banki, urzędy, przystanki komunikacji miejskiej oraz dwa największe w centrum, bezpłatne parkingi na kilkaset samochodów (parking Podpromie).

Cena najmu 35zł/m2 netto + media.

Zapraszamy do kontaktu

Kamil Zawojski
Nieruchomości3D
tel. 579 557 068

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Kamil Zawojski

Kamil Zawojski

Rzeczoznawca Majątkowy

Telefon:
579 557 068
E-mail:
kamil.zawojski@n3d.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).