Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 400 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
60 m2
Piętro
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
3000
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
452/5608/OLW
Lokal Wynajem Rzeszów

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości N3D posiada w swojej ofercie lokal biurowy na wynajem o powierzchni 60 m2, który znajduje się na I piętrze budynku biurowo-usługowego w pobliżu Alei Okulickiego.

Lokal składa się z 4 pomieszczeń biurowych. Kuchnia z jadalnią oraz łazienki znajdują się w częściach wspólnych budynku.

Całość jest wykonana i wykończona w wysokim standardzie i idealnie sprawdzi się jako siedziba firm z branży IT, prawniczej czy projektowej.

Specyfikacja techniczna:

- ogrzewanie miejskie,
- wentylacja wymuszona/rekuperacja,
- Internet światłowodowy Orange,
- rolety wewnętrzne,
- płytki,
- oświetlenie LED,

Do dyspozycji najemcy prywatny parking przed budynkiem.

Czynsz najmu wynosi 40zł netto/m2. Dodatkowe płatne media: prąd, woda, ogrzewanie oraz wywóz śmieci i sprzątanie części wspólnych.

Wymagana kaucja zwrotna.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę www.n3d.pl
Kamil Zawojski
tel. 579 557 068

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Kamil Zawojski

Kamil Zawojski

Rzeczoznawca Majątkowy

Telefon:
579 557 068
E-mail:
kamil.zawojski@n3d.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).