Rzeszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 250 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
85 m2
Piętro
0
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
382/5608/OLW

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości N3D posiada w swojej ofercie atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 85 m2, położony nieopodal płyty głównej rynku.

Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu pieszych oraz lokalizacją wielu sklepów i punktów usługowych. Klienci mogą skorzystać z płatnego parkingu oraz miejskiej strefy parkowania znajdującej się w najbliższej okolicy.

Lokal składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Dokładny rozkład pomieszczeń widoczny jest na zdjęciach przedstawiających widok 2 i 3D.

Całość jest wykończona w wysokim standardzie. Wejście do lokalu prowadzi prosto z chodnika. Do dyspozycji najemcy są dwie witryny. Lokal idealnie nadaje się pod działalność biurową, szkoleniową czy usługową.

Specyfikacja techniczna:

- sieć teleinformatyczna
- klimatyzacja
- instalacja alarmowa
- szafa teletechniczna
- witryny,
- płytki granitowe
- podwieszane sufity

Lokal dostępny od 01.01.2020r.

Czynsz najmu wynosi 4250 zł netto. Dodatkowe płatne media: prąd, gaz i woda według wskazań licznika.

Wymagana kaucja zwrotna.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę www.n3d.pl

Kamil Zawojski
tel. 579 557 068

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Kamil Zawojski

Kamil Zawojski

Rzeczoznawca Majątkowy

Mobile:
579 557 068
Email:
kamil.zawojski@n3d.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).